ERZ-E11A201
Product Categories
Kailiyuan Electronic Technology (shenzhen) Co., Ltd.
Contact Now
ERZ-E11A201
  • 1
Diameter : 13 mm
Voltage Rating AC : 130 VAC
Product Category : Varistors
Peak Surge Current : 6 kA
Surge Energy Rating : 70 J
Packaging : Bulk
Clamping Voltage : 340 V
Series : ERZ-E
Varistor Voltage : 200 VDC
Voltage Rating DC : 170 VDC
Operating Temperature Range : - 40 C to + 85 C
Capacitance : 690 pF
Product : MOV
Manufacturer : Panasonics
Description : Varistors ERZ-E 11mm 200V Bulk ZNR Surge Absorber