ERZ-V20D751
Product Categories
Kailiyuan Electronic Technology (shenzhen) Co., Ltd.
Contact Now
ERZ-V20D751
Diameter : 20 mm
Voltage Rating AC : 460 VAC
Product Category : Varistors
Peak Surge Current : 7.5 kA
Surge Energy Rating : 420 J
Termination Style : Radial
Clamping Voltage : 1.24 kV
Series : V
Varistor Voltage : 750 VDC
Voltage Rating DC : 615 VDC
Operating Temperature Range : - 40 C to + 85 C
Capacitance : 600 pF
Product : MOV
Manufacturer : Panasonics
Description : Varistors 750V 6500A ZNR SUR ABSORBER 20MM